PC BOX

Pc Box

Oldukça küçük boyutu, hafifliği, VGA ve HDMI ekran arayüzü ile POS Box çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanım avantajı ve güçlü performans sağlıyor.

ALL IN ONE

All İn One

Posiflex perakende , restoran ve mağazacılık deneyimlerini ALL IN ONE ürün grubuyla hayata geçirdi. Perakende kasa tasarımında bir çok seçeneğe imkan sağlıyor. Küçük işletmeler ve yerel marketler için modern bir tasarım ile endüstriyel bir POS sisteminin tüm üzelliklerini tezgahın üzerine getiriyor. ALL IN ONE serisi entegre yazıcısı, manyetik kart okuyucusu ve monitörü ile masa üzerinde sadece bir termal yazıcı kadar yer kaplıyor.

PC POS

Pc Pos

Günümüzün perakende ve mağazacılık sektöründe POS terminali artık kaba bir iş aracı olmaktan çıkıp mağaza dekorasyonunun ayrılmaz bir parçası olmaya başlamıştır. Posiflex modern ve estetik tasarımları ile perakende mağaza dekorasyonuna ve müşteriye sunulan alışveriş deneyimine değer katıyor. Çerçevesiz dokunmatik ekran, ayarlanabilir ekran açısı, dahili batarya opsiyonu ve dual LAN portu ile çok yönlü kullanım imkanı sağlayabiliyor.

Online Yazar Kasa

Online Yazar Kasa

Geniş ve dokunmatik ekranlı yüksek teknoloji yazar kasalarımız; perakende sektöründe standartları yeniden belirliyor. Bilgisayar tabanlı yazar kasalarımız sayesinde sistem yönetimi ve takibi artık çok kolay. Market, mağazacılık ve eğlence sektörlerinde donanım ve yazılım çeşitliliğinin yanında entegrasyon desteği ile her türlü ihtiyacınıza yönelik çözümler sağlıyoruz.

Pompa Yazar Kasa

Pompa Yazar Kasa

Akaryakıt sektörüne özel ürettiğimiz pompa yazar kasalar, tüm pompa ve otomasyon sistemleri ile uyumlu çalışır. Pompa yazar kasalarımız ile Profilo kalitesini ve ayrıcalığını akaryakıt istasyonlarına taşıyoruz. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde 6.000’e yakın akaryakıt istasyonu Profilo güvencesiyle müşterilerine hizmet veriyor.

Yeni Nesil Yazar Kasa

Yeni Nesil Yazar Kasa

Ödeme sistemlerine yeni bir bakış açısı getiren PÖS Yeni Nesil Yazar Kasalar Farex, Telestar ve Profilo ile teknolojiyi ve kolaylığı bir arada sizin kullanımınıza sunuyor.
Tasarımı, kalitesi ve kullanım kolaylığı ile müşterilerinizi ve sizi rahatlatan Profilo Ödeme Sistemleri, 3 ayrı Yeni Nesil Yazar Kasa ile kalitesini ve gücünü fark ettiriyor. Dünya tecrübesiyle Türkiye’ye gelen Farex; kanıtlanmış teknolojisi, üstün kapasitesi ve yeni nesil güvenliği ile işinizin ayrılmaz parçası haline geliyor. Estetik ve ergonomik tasarımıyla da öne çıkıyor.
Profilo Yeni Nesil Yazar Kasa; pratik kullanım özellikleri, ileri teknolojisi, yeni nesil güvenlik standartları, zengin bağlantı seçenekleri, sağlam ve şık yapısı ile hızla işletmelerdeki yerini alıyor.
Ergonomik yapısı ve pratik kullanımı ile ödeme işlemlerinize kolaylık sağlayan Telestar Yeni Nesil Yazar Kasa, işinize değer katıyor.
Profilo Ödeme Sistemlerinin size sunduğu Yeni Nesil Yazar Kasalardan kullanımınıza en uygun olanı seçerek siz de Profilo ailesine katılın, kalitenin farkına varın.

EFT POS Özellikli Yazar Kasa

EFT POS Özellikli Yazar Kasa

Deneyimli Ar-Ge ekibimiz tarafından yüzbinlerce müşteri deneyimi sonucu geliştirilen Profilo S900 ECR, hem masaüstü hem de mobil olarak kullanılabilme özelliği, dâhili GPS ve barkod okuyucu opsiyonu, yüksek çözünürlüklü hassas dokunmatik ekranı, basitleştirilmiş menüsü, yeni nesil güvenlik yazılımı, çift SIM kart kullanımı, 3G modem alternatifi, 40 milyon satıra yükseltilmiş EKÜ kapasitesi ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik 6 farklı konfigürasyonuyla birçok özelliği tek bir cihazda topluyor. Tüm bağlantıların tek bir noktada birleştirildiği bağlantı kutusu ile kablo karmaşasına son veren cihaz uzun ömürlü bataryası ve 32 metreye yükseltilmiş rulo kapasitesi ile tam dolu şarjla uzun süre kesintisiz fiş kesebilme olanağı sunuyor.